Solárne svietidlá Rabalux 77043 Tavira predstavujú štýlové a praktické riešenie pre vonkajšie osvetlenie. Cez deň nabíjajú a po zotmení sa automaticky rozsvietia. Ideálnu voľbu do záhrady, na terasu či chodníky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595770433 |
| Batéria: | 1,2V 300mAh |
| Dobíjacia doba batérie: | 6,0 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Ideálny prevádzkový rozsah: | -20°C-60°C |
| Kelvin: | 3000K |
| LED technológia: | áno |
| Materiál svietidla: | umela hmota |
| Material tienidla: | umela hmota |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 10000 |
| Prevádzková doba batérie: | 8,0 |
| priemer: | 110,0 |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Svetelný tok svetelného zdroja: | 3 |
| Typ senzora: | svetelný senzor |
| Výška produktu Z (mm): | 700,0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
