Rabalux 75074 Shaun Plus vonkajšie stropné svietidlo
Vonkajšie stropné svietidlo Rabalux Shaun Plus je praktické a štýlové riešenie na terasu alebo ku vchodu. Kombinácia keramiky a kovu pôsobí moderne a zároveň je odolná voči počasiu. Poskytuje príjemné svetlo a spoľahlivo slúži v exteriéri.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 rok |
| EAN: | 5996595750749 |
| Energetická trieda: | F |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Ideálny prevádzkový rozsah: | -20°C-60°C |
| Kelvin: | 4000K |
| Materiál svietidla: | umela hmota |
| Material tienidla: | umela hmota |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 20000h |
| Priemer (mm): | 120,0 |
| Séria: | Shaun Plus |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Svetelný tok LED zdroja v lúmenoch: | 710lm |
| Špecifikácia svietidla: | LED 7W |
| Špecifikácia zdroja svetla: | 7W |
| Trieda ochrany: | II |
| Vzdialenosť od stropu: | 34,0 |
| Záruka: | 5 Rok |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
