Rabalux 75072 Shaun Plus vonkajšie stropné svietidlo
Vonkajšie stropné svietidlo Rabalux Shaun Plus čistým, moderným dizajnom.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 rok |
| EAN: | 5996595750756 |
| Energetická trieda: | F |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | biela |
| Ideálny prevádzkový rozsah: | -20°C-60°C |
| Kelvin: | 4000K |
| Materiál svietidla: | umela hmota |
| Material tienidla: | umela hmota |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 20000h |
| Priemer (mm): | 220,0 |
| Séria: | Shaun Plus |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Svetelný tok svetelného zdroja: | 2800 |
| Špecifikácia zdroja svetla: | 24W |
| Trieda ochrany: | II |
| Vzdialenosť od stropu: | 34,0 |
| Záruka: | 5 Rok |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
