Rabalux 74415 LED stojacia lampa Zofrael
Stojanová lampa Rabalux 74415 so zlatistou povrchovou úpravou prináša do interiéru moderný dizajn so špirálovitým svetelným prvkom. S výškou 1350 mm ide o elegantný doplnok do obývačky.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 rok |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | G |
| Farba svietidla: | zlatá |
| Farba tienidla: | priehľadná |
| Funkcia pamäte: | áno |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen bez tieňa: | 990lm |
| Lumen s odtieňom: | 450lm |
| Materiál svietidla: | kovové |
| Material tienidla: | akryl |
| Nastavenie dotykovým spínačom: | áno |
| Priemer (mm): | 200mm |
| Séria: | ZOFRAEL |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Výška (mm): | 1350mm |
| watt: | 6W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
