Rabalux 73420 vnútorná nástenná lampa Noxelle
Nástenná lampa Noxelle spája matné čierne kovové prevedenie s prvkami z prírodného dreva, vďaka čomu pôsobí moderne a útulne. Svietidlo je vybavené praktickým vypínačom a nastaviteľnou hlavicou pre presné nasmerovanie svetla.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5996595734206 |
| Druh pätice - závit: | E14 |
| Farba svietidla: | matná čierna/dub |
| Materiál svietidla: | kovové/drevo |
| Séria: | NOXELLE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 80mm |
| Typ snímača: | so spínačom |
| Výška (mm): | 140mm |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 160mm |
| watt: | 1x max 10W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
