Rabalux 71416 vnútorná LED stropná lampa Maple2
Stropné svietidlo Rabalux 71416 Maple2 spája moderný čierny kovový rám s detailom z prírodného dreva, čím do interiéru prináša vkusný kontrast. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a integrovanému LED zdroju poskytuje rovnomerné osvetlenie vhodné do rôznych typov miestností.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 rok |
| EAN: | 5996595714161 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | G |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | Matná čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen bez tieňa: | 2800lm |
| Lumen s odtieňom: | 1900lm |
| Materiál svietidla: | kov/drevo |
| Material tienidla: | umelá hmota |
| Priemer (mm): | 410mm |
| Séria: | MAPLE2 |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 50mm |
| watt: | 24W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
