Rabalux 71407 vnútorné LED nástenné svietidlo Rosaline
Nástenné svietidlo Rabalux 71407 Rosaline v čiernom prevedení so zlatými detailmi a priehľadným skleneným tienidlom prináša do interiéru elegantný akcent. S rozmermi 25 × 25 cm ide o štýlové LED osvetlenie vhodné do moderných obývacích izieb či predsiení.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 rok |
| EAN: | 5996595714079 |
| dlžka: | 250mm |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | G |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna/zlatá |
| Farba tienidla: | priehľadná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen bez tieňa: | 770lm |
| Lumen s odtieňom: | 500lm |
| Materiál svietidla: | kovové |
| Material tienidla: | akryl |
| Séria: | ROSALINE |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Výška (mm): | 250mm |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 100mm |
| watt: | 7W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
