00,00 €

Prečo mať aj u vás doma záhradné svietidlá?

Leto je ročným obdobím, počas ktorého trávime azda najviac času vonku. Dni sú horúce, ale aj večery a noci stoja za to. Často tak zostávame na záhrade do neskorého času, kedy je dobré si posvietiť. Záhradné svietidlá v našej ponuke sú pripravené rozžiariť aj vašu večernú alebo nočnú grilovačku tak, aby ste sa dobre cítili za každých okolností.

 

Aké záhradné svietidlá sme si pre vás pripravili?

 

Náš e-shop eLampy.sk si pre vás pripravil naozaj rôzne záhradné svietidlá. Záhradné svietidlo Kanlux Fogler DL-240O0 poskytuje dostatok osvetlenia na všetky vaše večerné alebo nočné záhradné zážitky. Má totiž aj pohybový senzor, ktorý funguje až do 8 metrov. Výborne sa hodí napr. na osvetlenie terasy zhora, ide totiž o stropné svietidlo. Vydrží aj chlad alebo teplo, a to vďaka krytiu a odolnosti s certifikátom IP20.

 

Do záhrady sa ale perfektne hodia aj svietidlá ako napr. Rábalux 8261 Inox Torch, ktoré sú určené na von. Ide o svietidlá prevedené v štýle fakle, ktoré sa zapúšťajú (inštalujú) priamo do steny. Tieto svietidlá sú vybavené technológiou LED, vďaka čomu ide o mimoriadne úsporné kúsky, ktoré potešia nielen vás, ale aj vašu peňaženku.

 

Aké by mali byť záhradné svietidlá?

 

Záhradné svietidlá by mali byť dostatočne odolné na to, aby dokázali čeliť nástrahám počasia. V lete totiž na ne bude útočiť silné slnko, v zime zase budú ohrozované chladom a snehovými vločkami. Práve preto je mimoriadne vhodné vyberať si svietidlá, ktoré sú od výroby určené na von a nie do interiéru. Vyhnete sa tak prípadným nepríjemnostiam s nefunkčnosťou svietidiel, spôsobenou poveternostnými podmienkami.

 

Nezabudnite si vybrať krásne nové záhradné svietidlá aj vy – uvidíte, že sa na svojej záhrade budete cítiť oveľa lepšie, ako cez deň, tak aj v noci. Tak čo, ktoré si vyberiete vy?