00,00 €

Posvieťte si na kuchyňu s týmito lustrami

Kuchyňa je priestor, v ktorom to v domácnosti väčšinou „žije“. Stretávajú sa tu deti s rodičmi a rodičia so starými rodičmi. Pretože sa tu tvorí pohostenie domácnosti, je dôležité, aby bolo dobre vidieť, čo sa práve deje a aby sa nestalo, že zameníte napríklad cibuľu s cesnakom. Práve preto sme pre vás vybrali novinky v segment kuchynských lustrov.

 

Jemnosť nadovšetko

 

Ak milujete svoju kuchyňu, v ktorej vládne provensálsky jemný štýl, zrejme uvítate aj svietidlá v podobnom jemnom dizajne. Páčiť by sa vám mohli svietidlá značky Rábalux, najmä kúsok s naozaj minimalistickým krytom. Ak je vaša kuchyňa ladená v tmavších, elegantných farbách, príjemne by ju mohol doplniť tento model značky Eglo s mosadznou farbou.

 

Ak je biela vašou obľúbenou...

 

... Stavte na svietidlo značky Nowodvorski. Celobiele prevedenie tohto mini lustra ho predurčuje na to, aby ste ho zavesili práve do čistej kuchyne. Sklenený kryt žiarovky a závesná šnúra v štýle starých telefónov je to, čo vaša kuchyňa naozaj potrebuje.

 

Belgická firma Lucide si pripravila model, ktorý ponúka kovový vintage kryt žiarovky a vďaka akoby ošúchanej bielej farbe vyzerá naozaj štýlovo. Táto belgická firma je známa tým, že na výrobu svojich svietidiel používa výhradne najkvalitnejšie materiály a na kontrole výroby si dáva záležať.

 

Máte modernú kuchyňu?

 

Ak hľadáte niečo vyslovene moderné, páčiť by sa vám mohol kúsok z dielne značky Schrack Technik. Nerezová obruč a osvetlený spodok svietidla vám dobre poslúži nielen na varenie, ale aj konverzácie s vašimi blízkymi. Perfektne doplní nerezové doplnky alebo elektrospotrebiče, ktoré v kuchyni máte.

 

V ponuke aj moderné svietidlo značky Philips v štýle profesionálnych kuchýň. Závesné svietidlo nič neskrýva a pôsobí naozaj moderne, priam až industriálne. Vďaka tomuto svietidlu si bude každá vaša návšteva myslieť, že varenie je nielen vašim koníčkom, ale aj celoživotným poslaním.

 

Ktoré svietidlo sa stane vašim kuchynským spoločníkom?