Nástenné vonkajšie svietidlo v modernom dizajne vo farbe antracit. Svietidlo môžete použiť kdekoľvek v exteriéri aj ako dekoračné svetlo. Napríklad ako osvetlenie vchodových dverí, terasy, garáže a pod. Zabudovaný LED úsporný svetelný zdroj s teplou bielou farbou. Svietidlo je chránené krytím IP54 pred vplyvom vonkajšieho počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5903139677691 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A-A++ |
| Farba svietidla: | antracit |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | hliník |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Šírka (mm): | 220 |
| Štýl: | Moderné |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 130 |
| Žiarovka: | 6 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Stojanové vonkajšie svietidlo Globo 3159-3 Boston je impozantným trojramenným riešením pre osvetlenie vašej záhrady či príjazdovej cesty. S majestátnou výškou 220 cm a tromi...
GLOBO VRANOS 32111 je moderné a mimoriadne univerzálne stropné svietidlo, ktoré je vďaka ochrane IP44 pripravené na použitie v interiéri aj exteriéri. Vyznačuje sa čistým,...
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo 3158 Boston spája moderný dizajn z nehrdzavejúcej ocele s vysokou funkčnosťou vďaka integrovanému senzoru pohybu. Toto valcovité svietidlo s...
Vonkajšie svietidlo Globo Herri vhodné na záhradu, terasu alebo prístupové cesty.
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Veronika vhodné pre moderné exteriéry.
Podobné produkty
Moderné vonkajšie stropné svietidlo Globo Vranos vhodné na terasu alebo balkón.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Style so senzorom pohybu pre komfortné osvetlenie exteriéru.
Štýlové nástenné svietidlo Globo Veronika vhodné pre moderné interiéry aj exteriéry.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Boston vhodné na vstup, terasu alebo záhradu.
Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Globo Veronika ideálne na terasu alebo vstup.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo 3157 Boston prináša na vašu fasádu čisté línie a spoľahlivý svetelný výkon. Toto elegantné svietidlo s výškou 40 cm je vyrobené z kvalitnej...
