Nástenné vonkajšie svietidlo v modernom dizajne v elegantnej čiernej farbe. Svietidlo môžete použiť kdekoľvek v exteriéri. Napríklad ako osvetlenie vchodových dverí, terasy, garáže a pod. Zabudovaný LED úsporný svetelný zdroj s teplou bielou farbou. Svietidlo je chránené krytím IP54 pred vplyvom vonkajšieho počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5903139677592 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A-A++ |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | hliník |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Šírka (mm): | 115 |
| Štýl: | Moderné |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 28 |
| Žiarovka: | 36 x 0,2W LED |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Xeloo so senzorom pre úsporné a automatické osvetlenie.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Boston so senzorom pohybu pre úsporné a automatické osvetlenie.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Sella vhodné na osvetlenie fasády alebo vstupu.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Style vhodné na fasádu, terasu alebo vstup.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Gundula vhodné na fasádu alebo vstupné priestory.
GLOBO STYLE 3201SL je vysoko funkčné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré spája modernú estetiku nerezovej ocele s inteligentnými bezpečnostnými prvkami. Vďaka integrovanému...
Podobné produkty
Moderné vonkajšie stojanové svietidlo Globo Xeloo vhodné pre štýlové exteriéry.
Štýlové nástenné svietidlo Globo Naggy vhodné do moderného interiéru.
Moderné vonkajšie svietidlo Globo Alcala pre praktické osvetlenie exteriéru.
Vonkajšie stojanové svietidlo Globo Gracey so senzorom pre komfortné a bezpečné osvetlenie.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Xeloo so senzorom ideálne na bezpečné osvetlenie vstupu.
Vonkajšie stojanové svietidlo Globo Boston s elegantným dizajnom pre záhradu alebo terasu.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo 3158 Boston spája moderný dizajn z nehrdzavejúcej ocele s vysokou funkčnosťou vďaka integrovanému senzoru pohybu. Toto valcovité svietidlo s...
GLOBO XELOO 32016 je impozantné stĺpikové svietidlo, ktoré spája modernú architektúru s vysokou funkčnosťou. S výškou 80 cm a konštrukciou z kvalitnej nerezovej ocele je...
