00,00 €

Nové záhradné svietidlá NOVIA od Kanluxu

Konečne, je tu jar! Každý zapatrošený človek zo svojho zimného brlohu  sa snaží ísť von do záhradky. Čerstvý vzduch nás preberie a začneme plánovať. Nezanedbateľná je záhrada, ak už majú svoje miesto stromčeky, kríky, kvetiny, tak treba si nájsť miesto aj pre ich osvetlenie.
 Prebuďme sa zo zimného spánku! Veď už prišla tá chvíľa, kedy trávime viac voľného času vonku, pozorujeme celý jav zobúdzajúcej sa prírody. Maličkosti, ktoré vypĺňajú naše srdcia šťastím. Pravdepodobne návrhári od Kanluxu tiež prežívajú pocit šťastia a boli tým motivovaní, keď vytvorili NOVIA rodinku záhradných svietidiel a priviedli ich k životu.

Záhradné stojacie svietidlá v čiernom prevedení NOVIA25660 a 25661 nájdete na našej webovej  stránke www.elampy.sk . Skvelo vám osvetlia chodníky.Osvetlenie dožičí na obe strany, svietidlo je vybavené s GU10 päticou, môžete použiť halogénovú žiarovku, ale aj LED žiarovku, ktorá dodá viac svetla a popri tom je aj úsporná. Je vyrobené z hliníka s ochranou IP44, čo znamená odolnosť proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. NOVIA 120D je vysoké 500cm a široké 200cm, je vyrobená s päticou GU10, svietidlo dodávame bez zdroja.


 

K tejto sérii patria aj nástenné svietidlá NOVIA 25662 a 25663, dostanete ich v čiernom prevedení, a tiež sú vybavené s päticou GU10. Svietidlo 25663 má výšku  15cm a 25662 je vysoké 9,5cm a 7cm široké. Môžu Vám posvietiť pri vchodových dverách a budú v súlade s ostatnými záhradnými svietidlami NOVIA.


Navštívte našu stránku a začnite plánovať NOVIOU nový vzhľad Vašej záhrady!