00,00 €

Nové svietidlá Kanlux zažiaria aj u vás doma alebo vo firme

Už ste videli nové svietidlá Kanlux, ktoré iba nedávno pribudli do ponuky nášho e-shopu eLampy.sk? Svietidlá s príhodným názvom Kanlux Spag sú bodové, ale prevedené v unikátnom dizajne, ktorý sa hodí do každého moderného priestoru. Ak hľadáte niečo, čo bude iné, než majú ostatní, je načase začať premýšľať aj nad týmito svietidlami. J

 

Zaujímavé farebné kombinácie vás prekvapia

 

Bežné bodové svietidlá sú relatívne nenápadnými doplnkami daného priestoru. Keď si však na výbere dáte záležať, aj z bodových svietidiel môžete urobiť unikátny a dokonca až exkluzívny doplnok. Svietidlá Kanlux Spag sú dizajnované s dôrazom na minimalistický dizajn, ktorý však dokáže naozaj pekne vyniknúť.

 

V ponuke sú aj konvenčnejšie modely, ktoré majú klasickejšie orámovanie a príliš z neho nevystupujú. Ak vám však záleží na tom, aby váš domov alebo firma vyzerali moderne luxusne, vyberať môžete z o niečo extravagantnejších svietidiel, ktoré sú v polovici akoby zrezané. Predávajú sa pritom nielen v čiernej, ale aj v bielej farbe.

 

Ak sa vám viac páči klasickejší, menej extravagantný výzor, môžete vyskúšať nezrezanú verziu. Aj tá sa pritom ponúka v bielej alebo čiernej farbe. Máte tak istotu, že svietidlo doladíte do každej miestnosti.

 

Zaujímavé vnútro vás očarí

 

Svietidlá Kanlux Spag majú zaujímavo riešené vnútro, ktoré je prevedené v pútavej zlatej farbe, ktorá príjemne dopĺňa celkový dizajn svietidla. Vďaka tomu sú narušené bežné línie, čo je ďalší prvok, ktorý tieto svietidlá pekne obohacuje.

 

Ak hľadáte inovatívne a naozaj pekne riešené nové svietidlá, je načase vybrať si značku Kanlux a modely Spag. V jednom tak nájdete nielen mimoriadne kvalitné, ale aj dizajnovo pekne prevedené kúsky, ktoré obohatia každý priestor nielen žiarivým svetlom, ale aj ich dizajnom.