00,00 €

Netradičné trendy svietidiel na osvetlenie jedálne

Netradičné trendy svietidiel na osvetlenie jedálne

Ak by ste chceli siahnuť pri osvetlení jedálne a jedálenského kútika v domácnosti po niečom netradičnom, určite by ste sa mali zamyslieť nad lustrom nad stôl, ktorý dokonale osvetlí plochu stola, na ktorej stoluje vaša rodina.

Zaujímavým prvkom návratu do minulosti môže byť aj svietidlo v podobe lustra v štýle vintage, ktorý zjemní a znásobí domácu pohodu pri stolovaní rodiny v jedálni.

Vhodným doplnkovým osvetlením do jedálne v domácnostiach môžu byť aj stojanové lampy a stojanové svietidlá. Stojanové osvetlenie lustrom alebo svietidlom vhodne dopĺňa hlavné osvetlenie jedálne pomocou lustra alebo stropného svietidla.

Moderné trendy zahŕňajú aj úsporu energie

Moderné trendy osvetlenia domácnosti a jedálne nie sú len o štýle, farbách a materiáloch. Ak si nepotrpíte na dizajn, určite vám postačia v jedálni na osvetlenie moderné LED stropné svietidlá, ktoré dokážu spoľahlivo, energeticky úsporne a dostatočne osvetliť priestor na stolovanie vašej rodiny.

LED stropné svietidlá majú nielen zaujímavý štýl a vyhotovenie, ale ich hlavnou výhodou sú práve energeticky úsporné LED žiarovky, ktoré vám vašu investíciu, do nového LED osvetlenia, veľmi rýchlo vrátia, vďaka úspore elektrickej energie pri prevádzkovaní svietidla v domácnosti.