00,00 €

Nájazdové svietidlá skrášlia váš exteriér

Predstavte si túto scenériu: po celom dni prichádzate domov a tešíte sa na to, ako si vyložíte nohy a odpočiniete si. Prídete pred dom a uvidíte oázu pokoja, ktorú nazývate svojim domovom. Krásna predstava! O čo krajšia by bola, ak by vašu cestu k domu sprevádzali nájazdovésvietidlá si teraz už nemusíte iba predstavovať.

 

Čo sú to nájazdové svietidlá?

 

Nájazdové svietidlá sú ideálnym spestrením exteriéru vášho domu alebo firmy. Ponúkajú efektné výhľady, a to vďaka svojej konštrukcii. Zapúšťajú sa totiž do zeme, pričom dokážu zvýrazniť nielen príjazdovú cestu pre vozidlá, ale aj cestičku vedúcu k hlavnému vchodu domov. Navedú tak vás aj vašu návštevu na ten správny chodníček. J

 

Hodia sa aj do interiéru

 

Nájazdové svietidlá vedia spestriť aj interiér, a to veľmi zaujímavým spôsobom. Často ich môžeme vidieť napríklad na schodiskách, kde sa môžu umiestniť buď na každý druhý alebo na každý schod. Ide o veľmi pútavé osvetlenie, ktoré vás bude očarovať pri každom prechode.

 

Bežné aj LED žiarovky

 

Do nájazdových svetiel sa hodia všetky druhy žiaroviek, jednoznačne však odporúčame LED žiarovky. Tie vám nielenže mesačne ušetria finančné prostriedky, ale vám aj dlho vydržia a dokážete si s ich pomocou navodiť vami želanú atmosféru, pretože existujú v mnohých farebných variantoch. Niektoré modely ponúkajú aj možnosť stmievania, vždy si tak môžete naladiť atmosféru podľa aktuálnej situácie.

 

Moderné aj nenápadné

 

Nájazdovésvietidlá existujú v rôznych druhoch, aby si mohol vybrať naozaj každý. Existujú modely takmer bez rámu, ale aj také s výrazným rámom, čo dotvára ich finálny dizajn. Je iba na vás, ktoré si vyberiete do vášho interiéru. Nájazdové svietidlá sa ideálne hodia do moderných, ale aj retro priestorov. Jednoducho sa stanú dokonalou súčasťou interiéru aj exteriéru.