00,00 €

Moderný dizajn spotov od Rábalux

Spoty sú čoraz viac obľúbenejšie do moderných interiérov. Využívajú sa do interiérov s nízkym stropom, hlavne tam, kde výška stropu nedovolí zvoliť si závesné svietidlo pre jeho výšku.

Rábalux prichádza na trh svietidiel s viacerými novinkami spotov. Nenechajte si ujsť rodinky ako sú Ati, EliteGavin.

Ati sú spoty s moderným dizajnom. Skvelá kombinácia bielej a čiernej elegantne pôsobí s vysokolesklým chrómom. Spoty sú vystúpené bodové svietidlá na konštrukcii  s rovnou tyčou. S jednoduchým otočením zápästia ich ľahko nasmerujete tým správnym smerom. Každý spot ATI 5977,5979,5978,5980,5976 je konštruovaný s hlavicou na 360° otočnom kĺbe. Pomocou kĺbu dostanete žiadané osvetlenie tam, kde to najviac potrebujete, lúče môžete nasmerovať ľubovoľne. Je to praktické riešenie do každej domácnosti.

Elite séria v sebe skrýva luxusné stropné i nástenné spoty. Ako aj názov naznačuje sú elitné, ich dizajn je nevšedný , zriedkavý. Jemné línie, tvarovanie unikátne -toto sú charakteristické črty na fixný štvoritý a šesťnásobný spot. Bronzová farba svietidla a biele sklo tvoria elitnú dvojicu, vhodný je do moderných obývacích izieb, do detských izieb aj do spální. Jednobodové respektíve dvojbodové spoty  sa môžu používať aj ako nástenné svietidlá. Sú vyrobené s otočným kĺbom. Hodia sa na osvetlenie konkrétneho objektu. V spálni za posteľou namontované jednobodové spoty sú praktické, môžete ich využiť pri nerušenom večernom čítaní. Elite nájdete pod kódmi: 5970,5971,5972,5973,5974.Gavin spoty patria medzi retro štýlové svietidlá. „ Návrat k prírode“ kov-drevo-sklo kombinácia určite nadchne milovníkov naturálneho štýlu. Nie nadarmo sa povie v jednoduchosti je krása. Čisté línie, jednoduchý jav sa ľahko splynú s interiérom. Čoraz viac mladých ľudí sa vracia k prírodným doplnkom aj takto dokážu skrášliť svoje bývanie. Gavin hľadajte pod kódmi: 6486,6488,6487,6489.

     

Zaujímavosti zo sveta spotov:

Teraz vám poskytneme niekoľko dobrých a užitočných nápadov ohľadne nasmerovania nastaviteľných spotov. Nastaviteľné spoty použime blízko pri oknách, zhora si posvieťme na drapérie, tým vynikne vzorkovaná textília závesu. To isté možno využiť aj s osvetlením v spálňach, na stenách skine vynikne drevený vzor. Lúčmi  vlastne dekorujete už existujúce bežné veci v interiéri. Okrem toho samozrejme cieleným osvetlením viete vyzdvihnú hociktorý kút, predmet v dome.    

Vyhľadajte si z Rábalux spotov novinky, zvoľte si ktoré sa Vám hodia do interiéru .