00,00 €

Moderné svietidlá sú zapustené do steny

Chceli by ste vaše schody opatriť náležitým osvetlením, aby ste ich aj v prípade, že vonku vládne temná noc, mohli používať za každých okolností bezpečne? V tom prípade by ste rozhodne mali využiť našu fantastickú ponuku slovenských svietidiel Kanlux. Rôzne variácie spája niekoľko spoločných čŕt, ako je nízka spotreba energie a kvalita prevedenia. Poďte spolu s nami zistiť viac o týchto krásnych kúskoch.

 

Prečo si vybrať svietidlá zapustené do steny?

 

Svietidlá zapustené do steny Kanlux sú perfektným riešením, ako bez ubratia cenného miesta osvetliť priestor na vašich schodoch, pričom nezáleží na tom, či je to vo firme alebo u vás doma. Zapustené svietidlá vydávajú rovnomerné svetlo na každý úsek schodov, kde sú nainštalované. Nestane sa vám teda, že by ste počas vašich nočných výjazdov dobre nevideli, kam kráčate.

 

Preč staviť na značku Kanlux?

Slovenská značka Kanlux má dlhoročné skúsenosti s výrobou svietidiel všetkých tvarov a veľkostí. Všetky pritom využívajú inovatívne technológie, ktoré umožňujú znížiť spotrebu elektrickej energie na absolútne minimum. LED technológia je technológiou prítomnosti, nie budúcnosti. Vďaka nej vám svietidlá nielenže celkovo dlhšie vydržia, ale aj usporia okamžite financie za elektrinu.

 

Aké modely zapustených svietidiel Kanlux pre vás máme?

 

Značka Kanlux si v spolupráci s nami pre vás pripravila širokú ponuku zapustených svietidiel, ktoré sa hodia na použitie práve na schodoch. Ide o modely ako Kanlux Apus, Kanlux Terra, Kanlux Sabik, Kanlux Linar, Kanlux Orid a Kanlux Liria. Ide o mimoriadne moderné kúsky, ktoré využívajú najmodernejšie komponenty a benefitujú aj z prvotriedneho dielenského spracovania. Dizajnéri a inžinieri Kanlux-u naozaj nikdy nespia. J

 

Vyberte si jedno zo zapustených svietidiel Kanlux a uvidíte, že aj vy budete spokojní.