00,00 €

Moderné svietidlá od GLOBO s 3D efektom

Moderné svietidlá od GLOBO s 3D efektom

V kruhu mladých ľudí výraz 3D nie je neznámi. Kupujú si 3D televízory, chodia do kina na 3D filmy.

Vo svete svietidiel má aj 3D efekt  svoje čaro! Presvedčte sa!

Ťažko sa dá opísať niečo, čo treba vidieť! Globo rakúska firma prichádza na trh so sériou KOBY. Hlavnou charakteristikou pre tieto svietidlá je práve 3D efekt. Chrómové svietidlá s čarovnými guľatými sklíčkami nadchne každého záujemcu o moderný štýl, o moderný dizajn.

Ojedinelé, štýlové spoty nájdete v širokej ponuke.  Vhodné sú aj ako nástenné aj ako stropné svietidlá. Osvetlenie v podobe 1-2-3-4 a 6 násobnom spote vyniknú v každej miestnosti, či v kuchyni, v jedálni, alebo v spálni. Ľahko si to obľúbia hlavne Vaše deti, a tiež si tieto 3D svietidlá budú pýtať do svojich izieb. Nech skrášlia Váš celý dom! Ohromný svet spotov môžete ľahko doplniť aj závesnými a stolnými svietidlami tohto druhu.

 

Nenechajte si ujsť touch lampy / dotykové lampy! Na dotyk sa rozsvietia a sú pri tom aj stmievateľné. Luxus a harmónia splýva v jednom. Nájdete ich rôznych veľkostiach s priemerom 250mm a 150mm pod kódmi: 15845TI a 15845T.

Závesné svietidlá v okrúhlom tvare nájdete v ponuke v chrómovej aj v kovovo medenej farbe. Od stropu visia 120cm, výšku si viete ľubovoľne nastaviť, sklenené tienidlo necháva presvitať lúče svetla. Použite žiarovku na veľký závit E27, odporúčame LED žiarovky nielenže sú úsporné, ale dosiahnete s nimi jasné svetlo.18cm alebo 30cm priemerom si zvoľte tento 3D efekt nad barový pult v kuchyni.

 Uľahčíme hľadanie: 15845, 15847, 1584615848

 Ak dávate prednosť valcovitým tvarom, sú tu závesné svietidlá aj tohto druhu: 15849, 15849-3.   

 Ak ste doteraz nepoznali v čom sa skrýva originalita 3D efektu, tak teraz to už viete! Hľadajte na našej stránke KOBY od GLOBO!

Nech Vám KOBY prináša módu a radosť do Vášho domova!