00,00 €

Moderné a pritom industriálne svietidlá Kanlux


 

Československého lídra na trhu so svietidlami Kanlux už zrejme z nášho webu poznáte. Ak nie, je načase si ho predstaviť, a to rovno aj s rôznymi druhmi svietidiel. Svietidlá Kanlux BART-EL sú skonštruované tak, aby ulahodili oku každého milovníka čistého škandinávskeho dizajnu. Tieto prisadené svietidlá majú nerezovú farbu, čo zabezpečuje, že ich budete môcť použiť v takmer každom priestore.


 

Kam sa hodia svietidlá Kanlux BART-EL?

Prisadené svietidlá, medzi ktoré sa radia aj modely Kanlux BART-EL, sú ideálnymi spoločníkmi napr. na osvetlenie schodísk, chodníkov, ciest a ďalších tmavších miest, kde sa zíde trošku toho svetla navyše. Celé telo svietidla je prevedené v jednotnej nerezovej farbe, vďaka čomu je zaručená vhodná kombinovateľnosť s inými svietidlami.

 

Takéto prisadené svietidlá okrášlia priestor nad schodiskom alebo nad chodníkmi, vďaka čomu je zabezpečená aj dizajnová stránka. Tieto štýlové svietidlá svietia jedným smerom formou silného lúča, čím vydávajú naozaj silné osvetlenie na dedikované miesto.

 


Prečo si vybrať svietidlá značky Kanlux?

Z prostého dôvodu: Kanlux, to nie je len dizajn, ale aj 100 % kvalita, ktorá je overená rokmi skúseností v biznise s výrobou osvetlenia. U nás v e-shope eLampy.sk je Kanlux značkou, ktorá sa teší obrovskej obľube. Okrem toho, že aj dizajnové stvárnenie jej svietidiel je prvotriedne, tieto svietidlá nezaostávajú ani ich cenami, ktoré sú viac než prijateľné.

 

Svietidlá Kanlux BART-EL existujú vo viacerých variantoch, vďaka tomu je zaručené, že aj vy si vyberiete to pravé svietidlo presne pre vaše potreby. Kanlux BART-EL sa jednoducho montuje, čím je zabezpečené jeho jednoduché použitie aj v krkolomnejších priestoroch.

 

Nečakajte a vyberte si dokonalé svietidlo, ktoré sa postará o to, že doma alebo vo firme uvidíte aj ten najmenší detail.