00,00 €

MOD -Vynikajúca novinka od Kanlux


 MOD je svetelný LED modul. 

Jesenná kolekcia od firmy Kanlux v sebe zahŕňa aj nový LED MODUL. Je to vynikajúci nápad a riešenie pre stropné svietidlá. 

Máte doma klasickú stropnicu na veľký závit E27? Páči sa Vám dizajnovo, a nechcete sa jej zbaviť, boli ste spokojná s tou stropnou lampou, lebo sa Vám hodí do interiéru, len by ste si žiadali LED osvetlenie? Tak je tu pre Vás LED Modul. Stačí len odstrániť objímku a nahradiť LED MODULOM s pomocou jednoduchým magnetickým pripojením.  


LED MODUL je vymeniteľným LED zdrojom osvetlenia. Ideálne pre všetky typy stropných svietidiel. V ponuke nájdete WW teplú bielu farbu s teplotou chromatičnosti 3000K a neutrálnu bielu farbu NW s teplotou chromatičnosti 4000K. Dostupné sú s výkonom 12W a 20W, pri ktorých svetelný tok je 1020lm a 1700lm podľa veľkosti. Priemerná životnosť LED modulu presahuje 17500 hodín. LED SMD technológia umožní dostatočné osvetlenie vo všetkých domácnostiach. Sú doporučené na vnútorné použitie IP20.


Montáž by mala vykonávať patrične oprávnená osoba. Všetky úkony vykonávajte pri vypnutom napájaní. Pred prvým použitím sa ubezpečte ohľadne správnosti mechanického upevnenia a elektrického pripojenia. Výrobok sa môže zapojiť do elektrickej siete, ktorá spĺňa právne určené kvalitatívne  energetické štandardy.Vyberte si toto moderné a praktické riešenie pre Vaše stropné lampy! Spokojnosť bude všestranná. Ušetríte na elektrine a pritom si poriadne posvietite na udalosti vo Vašom domove.