Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5411212301963 |
| Druh pätice - závit: | E27 |
| Energetická trieda: | A++-E |
| Farba svietidla: | hnedá |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 320lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 45 |
| Séria: | DROOPY |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Klasické |
| Výška (mm): | 1510 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Sivý filc závesné svietidlo FARELIA
Sivý filc závesné svietidlo FARELIA
Kov/filc sivé závesné svietidlo LOMIRO
Sivé LED závesné svietidlo OTHELLO
Čierne závesné svietidlo JASERO
Čierne závesné svietidlo RAMIRA
Podobné produkty
Trojbodové svietidlo pre rovnomerné osvetlenie miestnosti. Praktické a štýlové riešenie pre každý interiér.
Moderné stropné svietidlo s viacerými svetelnými bodmi pre optimálne osvetlenie miestnosti. Vhodné do obývačky aj kuchyne.
Moderné stropné svietidlo Riha ponúka štýlový dizajn a rovnomerné osvetlenie. Ideálne do obývačky alebo spálne.
Globo 57916-1 Trabby – Moderné nástenné svietidlo s nádychom industriálneho štýlu Hľadáte osvetlenie, ktoré kombinuje surovú eleganciu kovu s hrejivým prvkom prírodného dreva?...
GLOBO stropné svietidlo SID 67273-30 v modernom čiernom kove s prvkami MDF (ø 40 cm).Štýlový dizajn kombinujúci čierny kov s hrejivým vzhľadom dreva a bielym plastom.Integrovaný...
Trojbodové stropné svietidlo pre lepšie rozloženie svetla v priestore.
