Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5411212301857 |
| Druh pätice - závit: | E27 |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | zlatá |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 320lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 45 |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Klasické |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1510 |
| Žiarovka: | 4W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Krištáľové stropné luxusné svietidlo EMPIRE z Anglicka
GLOBO KATRINA 64135H2C je monumentálne závesné svietidlo v tvare gule s priemerom 50 cm, ktoré predstavuje vrchol moderného krištáľového dizajnu. Chladný lesk chrómovej...
Bielo-zlaté závesné svietidlo SINOPIA
Bronzové závesné svietidlo DUO III z Anglicka
Čierne závesné svietidlo FABIAN
Zlato-dymové závesné svietidlo DONATI
Podobné produkty
Závesné svietidlo Globo Salvy dodá priestoru príjemné svetlo a čistý dizajn.
GLOBO UGO 0307 je klasický stropný ventilátor so zabudovaným osvetlením, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre celoročný komfort vo vašej domácnosti. So svojím priemerom 76 cm...
Sivé závesné svietidlo CONTRISA
Moderné stropné svietidlo Riha zabezpečuje silné a rovnomerné osvetlenie. Ideálne riešenie pre väčšie miestnosti.
Závesné LED svietidlo Globo 67314-60H Grouni predstavuje dokonalú rovnováhu medzi minimalistickou estetikou a extrémnym svetelným výkonom. Tento veľkoformátový model s priemerom...
Moderné stropné svietidlo Riha ponúka štýlový dizajn a rovnomerné osvetlenie. Ideálne do obývačky alebo spálne.
Dvojbodové svietidlo pre flexibilné osvetlenie miestnosti. Moderný a praktický dizajn.
