00,00 €

LED svietidlá nám otvárajú bránu do budúcnosti

Hlavným doménom LED svietidiel sú energetická úspornosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

LED osvetlenie je považované za osvetlenie novej generácie.

V dnešnej dobe je najlepšia voľba práve pre LED svietidlá, ktoré volí väčšina ľudí pre svoje osvetlenie. Nielen mladý ľudia preferujú LED osvetlenie, ale aj staršia generácia si všimla jej výhody. LED osvetlenie ponúka  lepšiu svietivosť, okrem toho si určite všimnete aj  dlhodobé úspory v účtoch za energiu.

Ľudia už prišli na to, že LED osvetlenie má rad výhod oproti iným formám osvetlenia, ktoré sú používané v domácnosti. LED svietidlá možno zakúpiť v rôznych teplotách chromatickosti, takže každý si môže vybrať podľa vkusu, to pravé LED svetlo:  nech je to teplá , neutrálna alebo studená  biela farba. LED svietidlá  postupne nahrádzajú svietidlá, ktoré sú vyrobené na klasické žiarovky.

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili výborné LED stropné svietidlá. Dizajnovo sú rôzne, v ponuke nájdete od modernej, cez minimalistický štýl až k luxusnej stropnej lampe hádam všetky štýly.

Mladý ľudia , ktorý obľubujú minimalistický štýl, určite budú spokojný so stropným LED osvetlením v podobe ADDISON a ALEXIS od Rábalux. Je to séria kombinovateľná so stojacou, nástennou alebo závesnou lampou. Lesklý chróm a čisté jednoduché línie pasujú do každej modernej domácnosti.


Exkluzivita keď sa stretáva s luxusom, vtedy hovoríme o Flush,Rados a Vesta stropných svietidlách, sklenený a zrkadlový efekt stelesní nielen dekoratívny vzhľad svietidla, ale vyžaruje aj jemnú eleganciu. Vhodné sú do obývacích priestorov. Kryštáliky dodajú jas svietidlu. Svietidlá sú vyrobené  LED technológiou a dodávajú studené svetlo pri 1200lm.

 Nech sa ligoce Vaša obývačka, nech dekorujú tie krásne odtiene vo Vašom interiéri!


Kruhy, štvorce, vyberte si čo sa Vám viacej hodí do pracovne, do kuchyne, do obývacej miestnosti, do spálne či do detskej izby!  Tvarovo rôzne svietidlá, ktoré môžu svietiť teplou,  neutrálnou ale aj studenou bielou farbou. Farbu svetla si viete nastaviť ľubovoľne, podľa nálady od 2700K do 6500K.  Svietidlá sú so stmievačom, diaľkovým ovládačom si dokážete nastaviť to správne osvetlenie. Hľadajte Felion!