00,00 €

LED je v móde!

Máte postavený dom, už niekoľko rokov v ňom žijete. Užívate si pohodlie domova. Niekedy máte pocit , že sa Vám to aj zunovalo, ten interiér je už starý a nemoderný. Je čas na zmenu! Meníte nábytok, máte čerstvo vymaľované a dali ste si príjemné farby a stále máte pocit, že Vám niečo chýba. Zrejme to budú svietidlá! Aha, veď práve tie nové svietidlá dodajú ten správny šmrnc , nový náhľad Vášmu novopečenému interiéru.

Novinky od maďarskej firmy Rábalux si nenechajte ujsť!

Adeline bude tá správna voľba! Stropné i závesné svietidlá so zabudovaným LED zdrojom nielen pekne ukážu vo Vašej obývacej izbe, či v pracovni,  alebo v spálni ale aj ekonomicky sú úsporné. Matná biela farba sa veľmi ľahko kombinuje s rôznymi farbami či dekoráciami. Priemer majú 455mm alebo 600mm. Závesné svietidlá od stropu visia maximálne 1500mm.


 

Toledo LED stropné svietidlá nájdete v ponuke štvorcový aj okrúhli tvar. Zrejme to budú Vaše deti, ktoré si pochvália tieto svietidlá. Jednoznačne patria do detských izieb! Takže, je to na Vás ktorým tvarom ich prekvapíte! Záhada vo výbere je, že syn, alebo dcéra bude chcieť presne ten druhý tvar, ktorý by ste si Vy vybrali pre ne. Tak radšej sa spýtajte! Predsa to bude ich rajón, ich brloh, ich svet LED osvetlenia. Nemusíte sa obávať, spokojnosť s osvetlením je zaručená! Pri 18W spotrebe svietivosť dosiahne 1170lm, bude svietiť neutrálne bielou farbou 4000K.


    

Nezabudnite ani na kúpeľňu!

Aj tu by bolo potrebné vymeniť svietidlá. Nevynechajte z toho  Beatu!

Beata kúpeľňové svietidlá stropné i nástenné majú ochranu IP44, odolné proti pare, vode. S moderným dizajnom a čistou líniou dosiahnu čaro v kúpeľni. Až natoľko, že sa Vám nebude chcieť vyliezť ani z vane. Veru pravdou je, že si človek rád odpočinie po náročnom dni, akurát v tejto miestnosti svojho domova. Pokoj, relax, príjemná vôňa penového kúpeľa Vás ešte dlho udržia v tejto pokojnej atmosfére. Pritom relaxe si môžete oči  pokochať na nádherných okrúhlych tvaroch nových LED svietidiel, ktoré len pridajú Vašej spokojnosti. A vy budete radi, že ste si zvolili Beatu na osvetlenie tejto miestnosti.


 

Z noviniek Rábalux si každý príde na svoje, prekvapte seba aj rodinu, obnovte Váš interiér!