00,00 €

Kvalitné LED žiarovky nemusia stáť majlant

LED žiarovky sú jedným z najlepších vynálezov posledného storočia. Okrem neprekonateľnej výdrže priniesli aj obrovskú úsporu energie a veľmi podobnú, ak nie aj rovnako dobrú svietivosť ako majú bežné žiarovky. Lenže, aj LED-ky sa občas vypália a je potrebné ich vymeniť. A práve preto si pre vás e-shop eLampy.sk pripravil širokú ponuku LED žiaroviek.

 

Klasické LED žiarovky

 

Ak je vaše svietidlo kompletne zakryté tienidlom, v tom prípade nepotrebujete dizajnové LED žiarovky, pretože by ich tak či tak nebolo vidieť. V tomto prípade stačí, ak sa rozhodnete iba na poli farby svetla. Existujú LED žiarovky s modrastým, bielym, ale aj žltým svetlom. Je iba na vás, akú farbu si napokon vyberiete a ktorá žiarovka sa stane náhradníčkou.

 

Dizajnové LED žiarovky

 

Dizajnové LED žiarovky sú výkrikom poslednej svetelnej módy. Ponúkajú veľmi viditeľný knôt, ktorý sa, spolu so zafarbeným sklom, veľmi pekne vyníma vo vašom svietidle. Vďaka tomu sa nielen samotné svietidlo, ale aj žiarovka môže postarať o veľmi pekný vizuálny efekt, ktorý doslova rozžiari vašu miestnosť.

 

Klasické LED žiarovky v historickom štýle

 

Ak máte doma historicky ladené svietidlá v klasickom štýle, bude sa vám páčiť aj podobne ladená LED žiarovka. Jej špicatý tvar vám umožňuje zachovať klasický dizajn svietidla, pričom budete môcť sporiť nielen energiu, ale aj peniaze. V e-shope eLampy.sk nájdete širokú ponuku aj takýchto LED žiaroviek.

 

Bodové LED žiarovky

 

Bodové svietidlá sa v poslednej dobe naučili prijímať LED žiarovky. Usporíte tak množstvo financií aj energie, pričom budete mať aj podobne, ak nie aj lepšie osvetlený interiér. Ak sa vám vypálila LED bodová žiarovka, kúpte si novú a máte po probléme. V ponuke nájdete iba najkvalitnejšie LED bodové žiarovky, ktoré sa vám len tak rýchlo nevypália.