00,00 €

Kúpeľňové svietidlá rozžiaria váš deň hneď od rána


 

Kúpeľňové svietidlá sú doma aj vo firme kapitolou samou o sebe. Hoci množstvo ľudí na tieto svietidlá nekladie také nároky ako na tie, ktoré sú v iných častiach domácnosti alebo kancelárie, sú rovnako dôležité. A pýtate sa, prečo to tak je? Kúpeľňa je predsa často prvou miestnosťou, ktorá vás ráno po zobudení sa uvidí. A v práci ide o miestnosť, kde sa zvykneme upravovať napr. pred dôležitým pracovným rokovaním.

 

Čo by mali spĺňať svietidlá do kúpeľne?

 

V prvom rade by mali byť o niečo odolnejšie než sú tie určené do bežných miestností. V kúpeľni totiž panuje omnoho väčšia vlhkosť než v ostatných miestnostiach. Preto by aj komponenty, z ktorých sú kúpeľňové svietidlá vyrobené, mali byť o niečo odolnejšie práve voči vlhkosti.

 

Ďalším dôležitým faktorom je aj nutnosť, aby boli svietidlá kompaktných rozmerov, teda, samozrejme, ak nemáte kúpeľňu veľkú ako izbu. Kúpeľňové svietidlá by nemali priveľmi vytŕčať do priestoru, aby sa vám neuberali cenné centimetre z priestoru v kúpeľni. Ak dodržíte týchto pár pravidiel, máte vystarané o pohodlné a dlhoročné osvetlenie aj v kúpeľni. J

 

Aké značky kúpeľňových svietidiel nájdete na eLampy.sk?

 

U nás v e-shope nájdete iba svietidlá do kúpeľne prvotriednych medzinárodných výrobcov, ako je Globo alebo Kanlux. V ponuke sú pritom nielen klasické stropné kúpeľňové svietidlá, ale aj tie nástenné. Tie sa zväčša používajú nad zrkadlo, aby dokázali osvetliť váš odraz. Väčšinou sú prevedené v modernom štíhlom dizajne, takže vám tiež nezaberú cenné centimetre.

 

Či si už nanovo zariaďujete vašu kúpeľňu alebo ju dokonca celú rekonštruujete, na tom nezáleží. My si splníme náš sľub, ktorým je ponúkať našim zákazníkom prvotriedne svietidlá v tej najvyššej kvalite a v dokonalom dizajne tak, aby ste boli vždy na 100 % spokojní.