00,00 €

Klasické svietidlá sú fantastickým doplnkom interiéru

Máte radi klasický štýl a celý váš domov je zariadený v útulnom klasickom dizajne? Ak ste na túto otázku odpovedali „áno“, v tom prípade sa vám budú páčiť klasické svietidlá Eglo. Spájajú totiž príjemné s užitočným – dizajn a funkčnosť. Okrem svojho výzoru sú svietidlá Eglo preslávené aj povestnou rakúskou kvalitou a precíznosťou, ktorá je porovnateľná s nemeckou.

 

Prečo si vybrať klasické svietidlá?

 

Ak nemáte radi prehnanú modernu a ani hipsterské doplnky, sú klasické svietidlá ideálnymi spoločníkmi aj do vášho interiéru. Nezáleží pritom, či ide o kanceláriu alebo váš milovaný domov. Klasické svietidlá Eglo sa stanú krásnym doplnkom akéhokoľvek miesta. Už si stačí iba vybrať zo širokej ponuky, ktorú značka ponúka.

 

Nástenné, stropné či stojacie?

 

Výber je len a len na vás. Stropné klasické svietidlá Eglo sa výborne hodia do priestorov, v ktorých buď vynikne ich nadmerná veľkosť, alebo, ak si vyberiete také, ktoré veľa miesta nezaberajú, nenápadne osvetlia daný priestor. Nástenné svietidlá sú zase výborným doplnkom miestností ako je chodba alebo kúpeľňa.

 

Stojacie svietidlá Eglo v klasickom dizajne nádherne doplnia napríklad obývaciu miestnosť. Miestom, na ktoré sa najviac hodia, sú boky sedacích súprav. To je najmä z toho dôvodu, že sa na stojacich svietidlách nachádzajú rovno dve svietidlá, a to vrchné a bočné. Menšie, bočné svietidlo, je vhodné obzvlášť na čítanie v pohodlnom kresle v obývačke alebo v spálni.

 

Klasické svietidlá však existujú aj v stolnom variante

 

Ak máte radi absolútnu klasiku a radi si posvietite formou stolného svietidla, v tom prípade sú tu pre vás klasické stolné svietidlá Eglo. Široký výber dizajnov a štýlov sa postará o to, že si nájdete niečo aj pre váš interiér. Kvalita a dizajn – aj to je značka Eglo.