00,00 €

Kanlux LUNIO vám ozdobí každé bodové svietidlo



Myslíte si, že bodové svietidlá musia byť iba nudné kúsky ožarujúce váš domáci alebo firemný priestor svetlom smerovaným na jedno miesto? Verte, že to tak byť vôbec nemusí. Pripravili sme si pre vás unikátny doplnok, ozdobný prsteň Kanlux LUNIO, s ktorým sa každé bodové svetlo stane fešákom.


Aké sú hlavné výhody bodových svietidiel?


Bodové svietidlá sa využívajú v mnohých priestoroch, kde je z nejakého dôvodu preferovaný absolútny minimalizmus. Bodové svietidlá sa totiž ľahko stratia v prakticky akomkoľvek priestore. Vďaka ich nenáročnosti na miesto sú ideálne aj do priestorov so zníženým podhľadom, pretože nezaberajú cenné centimetre určené práve pre ľudí. 


Bodové svietidlá novej doby sú zároveň, vďaka použitiu LED technológie, dostatočne úsporné a dokážu vám teda zariadiť pocit výnimočnosti, pričom ušetríte aj na elektrine. Ich svetelný lúč je priamy, preto sa takéto svietidlá využívajú dokonca aj na osvetlenie galérií alebo konkrétnych umeleckých diel. Rovnako dobre vám ale však poslúžia aj v predsieni alebo v ktorejkoľvek inej miestnosti, či už vo firme alebo u vás doma. 



Na čo slúži Kanlux LUNIO – ozdobný prsteň?


Ozdobný prsteň Kanlux LUNIO sa dá nasadiť na ktorékoľvek bodové svietidlo a vyčaruje vám pritom možnosť si smerovať svetelný luč bodových svietidiel prakticky na akýkoľvek smer v uhle 20 – 35 stupňov. Vďaka tomu si môžete osvetliť krátkodobo iný priestor, než sa nachádza priamo pod svietidlom, z čoho budú benefitovať všetci obyvatelia domácnosti alebo firmy. 


Náš unikátny prsteň je za najlepšiu cenu dostupný od značky Kanlux iba na našom webe, pričom dostupný je v bielej farbe, ktorá je univerzálna a hodí sa prakticky všade. Kanlux je kvalitný výrobca svietidiel a komponentov na svietidlá, pričom vám doma vydrží roky bez výraznej starostlivosti a problémov.