00,00 €

Kanlux LED svietidlá vhodné do kuchýň

Kanlux firma nás už neraz  prekvapila so senzačnými novinkami, ani tento krát to nie je inak. Jesenná kolekcia LED svietidiel je vynikajúca, poďte sa presvedčiť!

Ste domáca pani? Tak určite poznáte tento scenár:  po večeri, keď je už rodina nasýtená a oddýchnutá, si ešte preberiete denné udalosti v škole i v práci, potom sa každý poďakuje za chutnú večeru a vyberie sa iným smerom. Do detskej  izby si písať úlohy alebo do obývačky si pozrieť správy, tínedžeri si skôr zapnú počítač. Vám tam zostane kopa riadu. Vaša kuchyňa je dostatočne osvetlená stropnicou alebo závesnými svietidlami, ale keď sa otočíte smerom ku kuchynskej linke, že si idete umyť riad, tak Vám padne tieň priamo pred seba. V takýchto chvíľach príde vhod kuchynské osvetlenie pod kuchynskú linku. ALDO 4LED vyrieši Váš problém s osvetlením! Sú to svietidlá pre trubice T8 LED s jednostranným napájaním. S výkonom 18W, 36W alebo 58W.

Prisadené DUNO LED VARSO LED stropné svietidlá je dostať s priemerom 25cm a 30cm, okrúhly alebo štvorcový tvar. Teleso svietidla aj difúzor je vyrobený z plastu. DUNO LED má výkon 15W alebo 24W podľa veľkosti. VARSO LED má výkon 18W alebo 24W. Teplota chromatičnosti je 3000K alebo 4000K svietia buď teplou alebo neutrálnou bielou farbou. Záleží len na Vás aký typ si vyberiete. Priemernú životnosť majú 15000 hodín. Vhodné je pre interiérové osvetlenie s ochranou IP20. Môžete ich umiestniť v kuchyni ale aj na chodbách domácnosti. Jemný  tvar stropníc ľahko splýva s bielym plafónom.

 

Neváhajte a objednajte si z noviniek od Kanlux! Vaša kuchyňa bude vďačná! Úspora pri LED osvetlení je zaručená!