Svietidlo prisadené TYBIA DL-224L (19010) od výrobcu KANLUX. Je interiérové svietidlo, určené najmä na osvetlenie chodieb a pod. Má jednoduchý ale zároveň moderný štýl. Rám svietidla má šedú farbu a difúzor bielu. Pod kódom 07871 môžte doobjednať k tejto lampe lanko na zavesenie. Teleso svietidla je vyrobené z plechu a difúzor z plastu. Maximálny výkon tochto svietidla je 2x24W (PL-L).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5905339190109 |
| Druh pätice - závit: | 2G11 |
| Farba svietidla: | sivá |
| Rozmery (mm): | 410x410 mm |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Žiarovka: | 2x 24 W |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Kanlux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na funkčné, spoľahlivé a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke nájdete široký sortiment interiérových aj exteriérových svietidiel, LED panelov, bodových svetiel a technického osvetlenia.
Produkty Kanlux sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, energetickú úspornosť a dlhú životnosť.
Sú vhodné pre domácnosti, kancelárie, priemyselné priestory aj komerčné využitie.
