Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Svítidlo prachotěsné s elektronickým předřadníkem pro lineární zářivky T8, patice G13, napětí 220-240V~50/60Hz, výkon 2x18W.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5905339185174 |
| Druh pätice - závit: | G13 |
| Farba svietidla: | sivá |
| Rozmery (mm): | 660x125 mm |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Žiarovka: | T8, 220-240V, výkon 2x18W |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Kanlux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na funkčné, spoľahlivé a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke nájdete široký sortiment interiérových aj exteriérových svietidiel, LED panelov, bodových svetiel a technického osvetlenia.
Produkty Kanlux sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, energetickú úspornosť a dlhú životnosť.
Sú vhodné pre domácnosti, kancelárie, priemyselné priestory aj komerčné využitie.
