00,00 €

Jednoduchosť a elegancia od Kanluxu

Závesné svietidlá sú v dnešnej dobe v móde. Ich ponuka je široká. Nájdete ich v rôznych štýloch: klasické, moderné, retro, futuristické či v štýle vintage.

VIDA a TOKIA sa nazývajú nové závesné svietidlá od poľskej firmy Kanlux.

TOKIA -S týmito farebnými závesnými svietidlami môžete vytvoriť špeciálnu atmosféru vášho domova. Ak tieto závesné svietidlá plánujete namontovať nad barový pult , či nad jedálenský stôl, v tom prípade svietidlá môžete situovať nižšie, veď máte k dispozícii až 170cm. Výška sa dá ľubovoľne nastaviť, ako si to vyžaduje strop vášho  interiéru. Sú veľmi praktické. Najvhodnejšie je ich umiestniť v detskej izbe, veď farby patria hlavne tam, kde sa najviac deti zdržiavajú, a to je predsa ich svet. Dožičte im , aby nielen steny a nábytok mali farebný, ale aj svietidlá. V ponuke sú červené, zelené, biele a sivé. Nájdete ich pod kódmi: 25520,25521,25522,25523

 

VIDA- sú primárne závesné svietidlá, ktoré sa dajú spúšťať od stropu do priestoru miestnosti až 185cm, umiestnenie a montáž veľmi súvisí s výškou stropu. Umiestnite ich tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, aby ani tí najvyšší členovia rodiny sa nemuseli obávať , že hlavou narazia do svietidla.

 

K sérii VIDA patrí aj stolové svietidlo 25540, doplnok sa odporúča do spální. Kombinácia tejto stolovej lampy a závesného svietidla VIDA je elegantné riešenie do miestnosti, kde si užívate pohodlie a relax. 

Tieto všestranné svietidlá môžete využiť v detských izbách, obývacích priestoroch, v kuchyni ale aj v spálňach. 

Pozrite si ponuku novinky od Kanlux na našej webstránke www.elampy.sk