00,00 €

Industriálny dizajn je to pravé orechové


 

Industriálny dizajn je tu s nami už pekných pár rokov. To ale neznamená, že by, nedajbože, vychádzal z módy. Ba práve naopak, stále viac ľudí sa snaží zariadiť si svoje byty, domy alebo iné priestory práve v industriálnom štýle, do ktorého sa ideálne hodia aj svietidlá Globo Priska, ktoré sú vytvorené z kovových drôtov.

 

Prečo si vybrať do priestoru svietidlá Globo Priska?

Svietidlá Globo Priska prinášajú čerstvý závan do industriálneho štýlu, a to preto, lebo dokážu ponúknuť prvotriedny pomer cena / výkon. Vďaka ich univerzalite je viac než jasné, že vás očaria, pretože si môžete vybrať medzi svietidlami závesnými, nástennými, ale aj lustrami, ktoré dokážu byť kombinované dokonca aj s drevenou rúčkou. Ak tak doma chcete mať tak trošku tarzaniu atmosféru, budú tieto lustre niečo pre vás.

 

Čím sa vyznačujú svietidlá Globo Priska?

 

Svietidlá Globo Priska, ktoré nájdete exkluzívne v našom e-shope elampy.sk, sú prevedené v industriálnom štýle, ale zároveň si zachovávajú dostatočný závan modernosti, vďaka čomu vyzerajú a pôsobia doslova unikátne. Zaujímavé pritom je, že sa nestratia ani v retro, ani v modernom interiéri, a to preto, lebo nie sú striktne vytvorené na použitie práve v industriálnych interiéroch.

 

S týmito svietidlami si doma alebo v kancelárii vyčarujete nadmieru zaujímavú atmosféru, ktorá vás doslova pohltí svojou nenápadnou elegantnou industriálnou eleganciou. Naše skvelé svietidlá Globo Priska sme si pre vás pripravili za úžasnú cenu, ktorú len tak niečo neprekoná. Vďaka našim vzťahom s výrobcami si totiž môžeme dovoliť ponúknuť vám tieto výrobky za naozaj skvelé ceny.

 

Využite aj vy naše aktuálne zľavy a pozrite si svietidlá, ktoré sme si pre vás pripravili. Zaručene ich využijete vo vašich priestoroch. Čo poviete, páčia sa aj vám?