00,00 €

Ideálne stropné svietidlo aj pre vás

Pomyselnú korunku krásy dokážu interiérom dať aj pútavé a dizajnové stropné svietidlá. Ich dizajn by mal plne korešpondovať so štýlom, v ktorom je prevedený dizajn interiéru. Hoci je v poslednej dobe moderný tzv. eklektický štýl (kombinujúci rôzne štýly), klasika je klasika. Výberom vhodného stropného svietidla ukážete svoj vkus naozaj významne.

 

Stropné svietidlá Eglo

 

Značka Eglo je známym výrobcom exkluzívnych svietidiel, ktoré sa hodia do modernejších, ale aj retro interiérov. Táto rakúska spoločnosť bola založená v roku 1969 a odvtedy sa stala jednou z vedúcich značiek na trhu svietidiel. Vyniká nielen kvalitou, ale aj svojim dizajnovým prevedením, ktoré patrí k absolútnej špičke.

 

Stropné svietidlo Eglo Stellato

 

Ak milujete hviezdny štýl, je tu pre vás stropné svietidlo Eglo Stellato. Nájdete tu kombináciu tmavo maľovaného dreva a štýlovej lampičky akoby v strede celého rebrovaného tela. Tá je krytá mliečnym sklom, čo z neho robí perfektné intímne svietidlo. Vložíte sem maximálne 60-wattovú žiarovku, čo postačuje na bežné použitie.

 

Stropné svietidlo Eglo Cossano

 

Eglo Cossano – to je svietidlo plné atmosféry a hlavne duše. Zaujímavé sú všetky farebné prevedenia (hnedá, biela, tmavohnedá), najzaujímavejšie je však asi to z hnedého naturálneho dreva. Rebrinový dizajn skrýva množstvo tajuplných zákutí a žiarovku s výkonom 60 Watt.

 

Stropné svietidlo Eglo Olmero

 

Moderný interiér potrebuje moderné stropné svietidlo – a to nájdete v kolekcii Eglo Olmero. Žiari silou maximálne 60 Watt a aj krásnou, nenápadnou sivou farbou. Práve vďaka kovovému výzoru (pričom je vyrobené z dreva) sa stane špičkovým doplnkom aj vášho interiéru.

 

Stropné svietidlo Eglo Sendera

 

Oceľové stropné svietidlo Eglo Sendera je určené pre milovníkov chladného, ale účelového nábytku a doplnkov. V ponuke je vo viacerých farebných variáciách a rôznych veľkostiach. Každý by si tak mal vybrať „to svoje“ obľúbené. J

 

Stropné svietidlo Eglo Sotos

 

Poslednou dnešnou kolekciou stropných svietidiel je Eglo Sotos. Ide o exkluzívne elipsovité svietidlo, ktoré kombinuje naturálne (hnedé) drevo a sivo maľované drevo. Moderné rebriny a výkon až 60 Watt sa postarajú o každú tmavú miestnosť.