00,00 €

Hranaté svietidlá sú dnes v móde


 

Ak ste si mysleli, že bodové svietidlá musia byť výhradne okrúhle, tak ste na omyle. Máme pre vás pripravenú aj relatívne širokú ponuku svietidiel, ktoré majú ďaleko od okrúhlych a sú teda skôr hranaté. Model Kanlux Flini je dostupný v čiernej farbe a jeho boky a krásne krivky by ste si len ťažko s niečím zmýlili. Čierna farba je jednoducho timeless, ako sa v angličtine hovorí, a rozhodne vám neurobí hanbu.

 

Ak vám značka Kanlux z akéhokoľvek dôvodu nie je dostatočne sympatická, je tu pre vás značka Lucide. Tá si pripravila výber široko dostupných bodových svietidiel, ktoré vám príjemne rozžiaria nielen kúpeľňu, ale aj vašu tvár a všetko, čo budete potrebovať robiť. Svietidlá Lucide čítajú napr. model Ziva, ktorý vám rozhodne urobí príjemnú službu, nech sa tieto svietidlá rozhodnete dať kamkoľvek si spomeniete.

 

Modely Lucide Ziva sú dostupné nielen v bielej farbe, ale aj v čiernej, a to ako v okrúhlej, tak aj v hranatej verzii. Vďaka tomu sa dá povedať, že si od tejto značky vyberiete, nech máte radšej obliny alebo aj hranaté bodové svietidlá.

 

Aby sme nezabudli ani na tretiu novinku v našej ponuke, svietidlá značky Trio Lighting, tak vám musíme spomenúť aj tie. Tie sú dostupné taktiež v širokej ponuke svietidiel a modelov, ktoré vás potešia a rozjasnia váš život. Patrí sem model Zagros, ktorý sa ponúka hneď v niekoľkých variantoch, čo vám rozhodne pomôže vybrať si správne práve ten kúsok, ktorý potrebujete alebo chcete.

 

Práve vďaka tomu, že si u nás vyberie svoje bodové svietidlá každý, sme presvedčení, že sa u nás ešte hneď niekoľkokrát zastavíte, povedzme, aj po iné svietidlá, než len tie bodové. Ak si vyberiete bodové svietidlá od nás, tak sa rozhodne môžete spoľahnúť na to, že vám jednak dlho vydržia, ale aj vám budú dobre slúžiť a nebudete musieť siahať hlboko do peňaženky, aby ste si ich mohli dovoliť pri kúpe alebo aby ste mohli zaplatiť ich spotrebu elektriny.