00,00 €

Globo solárne lampy do každej záhrady!

Príde leto, slnko vyláka každého. Snažíte sa tráviť viac času vonku. Vykročíte do záhrady a začnete zariaďovať a skrášľovať Vaše okolie. Alebo využijete slnečné lúče na opaľovanie. Deti ledva čakajú, aby sa už bazén naplnil čerstvou vodou a mohli si doň skočiť a osviežiť sa. Chlapskej práce na záhrade sa vždy nájde, viac než dosť.  

Považujete za dôležité mať vysadené v záhrade obľúbené kríky a pestrofarebné kvetiny, pretože sú počas dňa "záhradnou dekoráciou", ale ako náhle sa začne stmievať, vonkajších miestach bude najdôležitejším prvkom osvetlenie.

Myslíte si, že už je neskoro na plánovanie záhradného osvetlenia, neradi by ste videli svoje obľúbené miesta rozbúrané, ani doničené? Keďže sa na mieste nenachádza prívod elektriny 220V, začnete smútiť nad nezvratným osudom Vašej záhrady. Nemajte obavy! Je tu riešenie aj pre Vás !

Solárne lampy!

Slnečnú energiu treba vedieť správne využiť. Výrobca rakúskej firmy Globo s tým šikovným a nenáročným riešením pomôže osvetliť záhrady. Vašou úlohou bude len si vybrať správne zo širokej ponuky. Panel nasadený na svietidle počas celého slnečného dňa zhrnie do seba slnečnú energiu, ktorú potom „uvidíte“ v nočnej záhrade. Nenáročné rozloženie svietidiel je len na Vás. Popri chodníku zapichnete do zeme svietidlo vybavené hrotom a už len čakať kým sa zotmie.  Vtom momente  budete mať nádherne rozsvetlený chodník. Ak si želáte dekoratívne osvetliť žiadaný rozkvitnutý krík - aby Vám ho aj susedia závideli – rozložte 40cm vysoké  solárnelampy okolo a bude to nočná nádhera vo Vašej záhrade. Nezabúdajte! Tieto svietidlá budú použité vonku, teda dbajte o to, aby svietidlá boli s ochranou IP44. Budú vystavené poveterným vplyvom, musia byť vode odolné.  

 

Žijete v meste a poviete si : no veď áno všetko len pre záhradky! Vy máte k dispozícii len malý balkón, no plno kvetináčov s rôznymi kvetinami . Aj vy by ste chceli dekoračne ich osvetliť, aby ten Váš „nočný ostrovček pokoja „vynikal oproti tým nudným balkónom. Globo má v ponuke aj také malé solárne svetielka. Ich výška je len 20cm a ľahko sa dá zapichnúť do hociktorého kvetináča. Svietiť budú ad jari až do neskorej jesene.

Z ponuky Globo solárnych lámp si určite vyberiete !