Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné LED závesne svietidlo, ktoré upúta svojim dizajnom. Svietidlo sa dá vynikajúco použiť v každej obývacej izbe / jedálni a hale. Obývaciu izbu môžete skrášliť ďalšími modelmi z tejto série. Stačí kliknúť SEM.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371407972 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | Nikel |
| Farba tienidla: | opál |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1400lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 605 |
| Séria: | Ralph |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1200 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 29W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
