GLOBO 48398-40H GOFFI Závesné svietidlo
Elegantné závesné svietidlo je ideálne nad jedálenský stôl a dodá priestoru moderný vzhľad.
Toto okrúhle závesné svietidlo GOFFI (Ø50 cm) ponúka kombináciu bieleho kovu, opálového akrylového skla a hnedého kovu uprostred svietidla. S dodávaným 75 wattovým LED osvetlením poskytuje táto lampa až 4000 lúmenov silného svetla. Vďaka diaľkovému ovládaniu je možné farbu svetla tohto stmievateľného svietidla nastavovať a fixovať od teplej bielej 3000 až po studenú 6000 farbu. Taktiež má funkciu pamäte a nočného svetla.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| EAN: | 9007371389476 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | hnedá |
| Kelvin: | 3000K-6000K |
| Lumen: | 2400lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | Goffi |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1500 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 40W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
