Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné stropné svietidlo v bielom prevedení s chrómovým doplnkom. Na tienidle sa nachádza trblietavý efekt pre spríjemnenie atmosféry v interiéri. Svietidlo má nočné svetlo, je stmievateľné a diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou balenia. Energeticky úsporné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371383801 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A |
| Farba svietidla: | biela |
| Kelvin: | 3000-4200-6400K |
| Lumen: | 3500lm |
| Materiál svietidla: | plast/kov |
| Priemer (mm): | 520 |
| Séria: | CANDIDA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 85 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 48W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
