Globo 48304CCT ANDI Stropné svietidlo
Moderné stropné svietidlo poskytuje flexibilné osvetlenie a je ideálne do každého interiéru.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Stropné svietidlo, kov biely, akryl satinovaný, trblietavý efekt, nočné svetlo, stmievateľné, diaľk. ovládanie, fixácia farieb, Ø 500, V:90, vrátane 1xLED 48W 230V, 3360lm, zmena farby 3000-4500-6500.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371383405 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A |
| Farba svietidla: | biela |
| Kelvin: | 3000-4500-6500K |
| Lumen: | 3360lm |
| Materiál svietidla: | plast/kov |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | ANDI |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 90 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 48W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
