Globo 48018-30 LEVANA Stropné svietidlo
Jednoduché a štýlové stropné svietidlo je vhodné do menších miestností alebo chodby.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED stropné svietidlo zo série Levana je dokonalé ako osvetlenie do obývacej izby, jedálne a spálne. Lampa je vyrobená z opálovo bieleho akrylu a vrchná časť je otočná. Vďaka nízkej spotrebe energie je toto LED svietidlo energeticky úsporné, a teda aj veľmi ekologické.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371414710 |
| Dĺžka (mm): | 300 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | čierny |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1700lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Séria: | LEVANA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 270 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 60 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 30W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
