Globo 41749-40 OVI, Stropné svietidlo
Stropné svietidlo Globo Ovi kombinuje jednoduchosť a funkčnosť v jednom dizajne.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto okrúhle LED stropné svietidlo OVI boduje svojim spracovaním a elegantným dizajnom. Kombinácia bieleho kovu, trblietajúceho efektu a čírych plastových kryštálov je určite lákavým doplnkom. Okrem toho je možné podľa želania prepínať farbu svetla v troch stupňoch pomocou nástenného spínača. (Teplá biela 3000K - neutrálna biela 4000K - studená biela 6000K).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371408009 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | akrylové kryštály |
| Kelvin: | 3000-4500-6500K |
| Lumen: | 390-3600lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 600 |
| Séria: | OVI |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 110 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 40W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
