Globo 416080WD4 DORO Stropné svietidlo
Stropná lampa zo série Doro je nádherným doplnkom do každého interiéru. Skladá sa z obdĺžnikového rámu z MDF v drevenom vzhľade, ktorý je doplnený hliníkom grafitovej farby. Stropné svetlo obsahuje svetelné zdroje LED, ktoré sú pokryté opálovým akrylovým tienidlom. LED zdroje poskytujú prijemne teplé biele svetlo.
Stropná lampa zo série Doro je nádherným doplnkom do každého interiéru. Skladá sa z obdĺžnikového rámu z MDF v drevenom vzhľade, ktorý je doplnený hliníkom grafitovej farby. Stropné svetlo obsahuje svetelné zdroje LED, ktoré sú pokryté opálovým akrylovým tienidlom. LED zdroje poskytujú prijemne teplé biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371424993 |
| Dĺžka (mm): | 800 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | hnedá |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1500lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Séria: | DORO |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 200 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 65 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 24W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
