Globo 41290-52 LUCKY Stropné svietidlo
Dizajnové stropné svietidlo, ktoré presvedčí svojim krásnym prevedením. Svietidlo je vo farbe čierna a biela a doplnené je po okrajoch akrylovými kryštálikmi. Pomocou dodaného diaľkového ovládača môžete farbu svetla nastaviť v niekoľkých stupňoch medzi teplou a studenou bielou (2 700 až 6 000 Kelvinov). Ďalej má svietidlo funkciu pamäte a nočné osvetlenie.
Dizajnové stropné svietidlo, ktoré presvedčí svojim krásnym prevedením. Svietidlo je vo farbe čierna a biela a doplnené je po okrajoch akrylovými kryštálikmi. Pomocou dodaného diaľkového ovládača môžete farbu svetla nastaviť v niekoľkých stupňoch medzi teplou a studenou bielou (2 700 až 6 000 Kelvinov). Ďalej má svietidlo funkciu pamäte a nočné osvetlenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371419920 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700-6000K |
| Lumen: | 198-2260lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | LUCKY |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 80 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 52W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
