Globo 34175 HONNA Vonkajšie nástenné svietidlo
Toto vonkajšie nástenné svietidlo zo série Honna (trieda ochrany IP54) zaujme elegantným dizajnom z tlakovo liateho hliníka antracitovej farby. Má obdĺžnikovú základňu, ktorá sa smerom dopredu zužuje v tvare lievika. Zabudované LED žiarovky sú potiahnuté čírym sklom, ktoré poskytujú 324 lúmenov svetla s príjemnou farbou svetla 3000 Kelvinov (teplá biela).
Toto vonkajšie nástenné svietidlo zo série Honna (trieda ochrany IP54) zaujme elegantným dizajnom z tlakovo liateho hliníka antracitovej farby. Má obdĺžnikovú základňu, ktorá sa smerom dopredu zužuje v tvare lievika. Zabudované LED žiarovky sú potiahnuté čírym sklom, ktoré poskytujú 324 lúmenov svetla s príjemnou farbou svetla 3000 Kelvinov (teplá biela).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie LED nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371419159 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | antracit |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 324lm |
| Materiál svietidla: | hliník, sklo |
| Séria: | HONNA |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Šírka (mm): | 150 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 100 |
| Vzdialenosť od steny (mm): | 55 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 7W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
