00,00 €

FUEVA 1 zápustné aj prisadené stropné svietidlá -Praktické riešenie pre Vašu domácnosť

Rakúska firma Eglo, ktorá je veľmi úspešná na trhu svietidiel od roku 1969, vďaka stálemu rozvoju a kvalitným tovarom prichádza teraz na trh so sériou FUEVA 1. Sú to zápustné a prisadené svietidlá v bielom a saténovo niklovom prevedení.   Je pre nich charakteristický pekný dizajn a funkčnosť.

Získajte zaujímavý doplnok do svojho domova!

Vstavané svietidlá sú obľúbeným doplnkom do každého moderného interiéru. Namontujte si ich všade tam, kde by sa klasické svietidlá nehodili, aby nezničili moderný vzhľad interiéru. Fueva 1 sa Vám  bude hodiť do predsiení, do kúpeľní, do kuchyne alebo do chodieb.  Je to ideálne LED osvetlenie, môžete dlhšie svietiť s minimálnou spotrebou. Stretnete sa s priemerom 85mm, 120mm, 170mm, 225mm. Kombinácia svietidiel je všestranná. Ak nechcete okrúhli tvar je v ponuke aj štorcový. S rozmermi: 85 x 85mm, 120 x 120mm, 170 x 170mm, 225 x 225mm.

 


Nezabúdajme ani na osvetlenie schodísk!

Ak použijete Fuevu 1 s menším priemerom, budú Vám užitočné na osvetlenie schodísk z bočných stien. Určite Vám prídu vhod v nočných hodinách, ak si potrebujete doplniť pohár vody a Vaša kuchyňa sa nachádza na prízemí. Stačí ak si zapnete osvetlenie schodísk a vy sa bezpečne dostanete na prízemie, pri tom nemusíte zasvietiť v celom dome, aby ste nerušili pokojný spánok ostatných členov rodiny.

Vhodné sú, lebo...

Majú tenký dizajn s minimálnou inštalačnou hĺbkou, vhodné pre stropné konštrukcie s malým priestorom.  Majú rovnomerné rozloženie svetla, ideálne pre osvetlenie priestorov a povrchov. Nízka teplota zvyšuje bezpečnosť.  Úspora energie až o 80% v porovnaní s klasickými žiarovkami, úsporné aj na rozpočet a životné prostredie. Majú vysoko kvalitný hliníkový kryt.

 Vyhľadajte si z našej ponuky tieto fantastické domáce osvetlenia, neoľutujete!