EGLO 99791 Stropné svietidlo MONIROTE
Saténové niklové LED stropné svietidlo MONIROTE
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné interierové stropné svietidlo od výrobcu EGLO. Biela, saténový nikel oceľová a plastová konštrukcia. 37W, 4450lm, IP20. Možnosť meniť z teplej bielej na neutrálnu a studenú farbu 2700-6500K.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759997915 |
| Dĺžka (mm): | 780 |
| Druh pätice - závit: | E27 |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | Saténový nikel |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700 - 6500K |
| Lumen: | 4450lm |
| Materiál svietidla: | hliník, oceľ, plast |
| Séria: | MONIROTE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 45 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 37W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
