EGLO 99569 Vonkajšie nástenné svietidlo RIGA 5
Sivé vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom RIGA 5
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom od výrobcu Eglo. Sivá, priesvitná nehrdzavejúca oceľová konštrukcia. 1x 3W, GU10, 240lm, 3000K, IP44. Balík obsahuje žiarovku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759995690 |
| Dĺžka (mm): | 65 |
| Druh pätice - závit: | GU10 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | sivá |
| Farba tienidla: | priesvitná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | nehrdzavejúca oceľ, sklo |
| Séria: | RIGA 5 |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 165 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 1X3W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
