Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED stropné svietidlo v jednoduchom dizajne v bielej farbe s kombináciou chrómu. Svietidlo sa hodí do obývacej izby, spálni, jedálni, kuchyni, na chodbu alebo na schodisko. S nástenným vypínačom máte možnosť prepiť svetlo zo studenej do teplej farby alebo ich kombinovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759993979 |
| Dĺžka (mm): | 460 |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700-6500K |
| Lumen: | 5000lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Séria: | MENTALURGIA |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 420 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 60 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 50W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
