Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Dizajnový prvok, ktorý nabudí príjemnú atmosféru. Čierna základňa je doplnená krištáľovým tienidlom. Svietidlo dodá interiéru vkusný a elegantný doplnok. V ponuke vo viacerých veľkostiach a prevedeniach, stačí kliknúť SEM.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9002759993245 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | Krištáľ |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 400lm |
| Materiál svietidla: | oceľ / plast |
| Séria: | FRADELO 1 |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 140 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 140 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
